Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Zbigniew Ziobro

Wojna w PiS. Ziobro: Przelewałem krew dla tej partii

Zbigniew Ziobro 45%

button ElectionsMeter.com

Zbigniew ZiobroZbigniew Ziobro zarzeka się, że nie porzuci PiS-u. W wywiadzie dla RMF FM przekonywał, że "przelewał krew dla tej partii". Jednocześnie mówił o konieczności zmian po 6 przegranych wyborach. Dziś posiedzenie klubu PiS. Komentatorzy twierdzą, że dojdzie do konfrontacji między "ziobrystami" i ludźmi Kaczyńskiego.

 

- Tworzyłem Prawo i Sprawiedliwość od samego początku - mówił Ziobro w RMF FM. - To ja obok Kaczyńskiego przelałem najwięcej krwi dla PiS, to ja miałem najwięcej kłopotów w związku z walką o nasze ideały. Niektóre z tych kłopotów ciągnął się jeszcze w prokuraturach i sądach - przekonywał.

 

W reakcji na słowa Ryszarda Czarneckiego, który w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” mówił, że Ziobro „przekroczył Rubikon” i „sam wyrzuca się w PiS” Ziobro powiedział tylko, że „Ryszard nie poświęcał się dla jedności PiS-u tak jak ja”. - Przez . zarneckiego przemawiają doświadczenia przechodzenia z partii do partii. - zaznaczył Ziobro.

 

Czytaj dalej: Gazeta.pl (25.10.2011)


Danda77 -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Poland > Politici > Zbigniew Ziobro
 
load menu