Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Yuriy Kolobov

Міністр фінансів Колобов - людина без минулого?

Yuriy Kolobov 43%

button ElectionsMeter.com

 

Юрій Колобов, який 28 лютого очолив Мінфін – загадковий персонаж в українській політиці. Вперше зустрічаю міністра, у офіційній біографії якого є прогалини як мінімум у кілька років.

 

Одразу ж після призначення Колобова міністром фінансів, я почав шукати про нього дані у відкритих джерелах інформації. До Мінфіну він більше року був першим заступником голови Національного банку України, тобто державним службовцем високого рангу. На таких посадах у біографії людей не повинно бути «темних» плям, думав я. Ну, принаймні, в офіційній версії. Але я помилився. Трудова біографія 38-річного Юрія Колобова розпочинається із… керування ним державним казначейством Ощадбанку (ймовірно, із 2003 року). Принаймні, у офіційних даних подається лише дата звільнення із цієї посади – червень 2008 року. Відомо також, що нинішній міністр фінансів має дві освіти. Утім, чіткої ясності того, чим до 30-річного віку (до призначення в Ощадбанк) займався Юрій Колобов, не має. Вчився? Очно? Заочно? Якщо він закінчив школу у 1990 році, і дві вищі освіти здобував на стаціонарі (плюс 10 років), то все одно питання відкрите: що він робив ще 3 роки. Працював? Де? Відповідей на ці запитання не дає і офіційний сайт Мінфіну.

...

 

 

Сергій Руденко

2 марта 2012

Докладніше: blogs.korrespondent.net

2014-02-12


amalia -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Ukraine > Politici > Yuriy Kolobov
 
load menu