Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Volodymyr Ohryzko

Огризко вважає, що владу треба зробити чесною та моральною ‎

Volodymyr Ohryzko 19%

button ElectionsMeter.com

 

Українську владу треба зробити чесною та українською. Про це сказав екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко на з'їзді Української платформи "Собор", від якої він виcувається. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

 

"Сьогодні перед нами стоять дві надзадачі. Перша - зробити владу чесною. Друга — зробити владу українською. На привеликий жаль, ми сьогодні не маємо ні того, ні іншого. Так сталося, що наша влада не чесна, і не українська", - наголосив він.

 

Огризко також додав, що сьогодні між владою і суспільством утворилася прірва.

 

"Кожен живе по-своєму, і кожен виживає, як хоче. І цю систему хочуть законсервувати. Нам хочуть сказати, що саме таким чином ми повинні жити: влада буде займатися дерибаном, а громада буде це сприймати і намагатися у якийсь спосіб вижити. Це шлях до краху", - підкреслив екс-міністр.


юююДжерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_ogrizko-vvazhae-scho-vladu-treba-zrobi. i-chesnoyu-ta-moralnoyu/449186">Gazeta.ua</a>

...

 

 

04.08.2012

Читайте бiльше: gazeta.ua

2012-08-31


pacman -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Ukraine > Politici > Volodymyr Ohryzko
 
load menu