Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Peter Gogola

Zostal rockerom

Peter Gogola 42%

button ElectionsMeter.com

Sympatický teraz už bývalý hovorca Lesov SR Peter Gogola je v politike už dlhšie, ale stále si zachováva svoju tvár. Určite mu k tomu pomáha čerstvý vzduch, keďže je milovníkom prírody a jeho skupina VZNCH, kde hrá na bicie nástroje.

Ako ste sa dostal k práci hovorcu lesov? Mali ste odmalička vzťah k prírode a turistike?

Pôvodným vzdelaním som učiteľ. Trinásť rokov som učil na základnej škole maličké deti čítať, písať, robiť kotúľ vpred, rozoznať smrek od borovice a pozerať sa do očí pri podávaní ruky. Keďže práca učiteľa je biedne honorovaná, privyrábal som si moderovaním rôznych relácií v rádiách (Twist, Lumen) alebo v STV. Získal som skúsenosti, vďaka ktorým som sa v ďalšej fáze stal hovorcom štátneho podniku LESY SR. Vzťah k prírode mám od malička, hlavne s otcom som ako chlapec  pochodil Nízke Tatry, Kremnické vrchy a Veľkú Fatru krížom-krážom, neskôr sám, najmä na bežkách. Mimochodom, svoj vzťah k prírode demonštrujem tak, že som si kúpil auto s hybridným pohonom (konkrétne Toyota Prius).

Chodievate do prírody aj za tichom, odpočinúť si od hlučného mesta a hlučných bicích nástrojov?

Najmä. v zime, na bežkách. Dokonalá psychohygiena, nielen pre bubeníkov. Odporúčam (smiech)

 

...

 

Autor: Dano Hevi

 

Zdroj: rock.cz


jarmilka -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Slovakia > Politici > Peter Gogola
 
load menu