Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Olena Lukash

Як випускниця ПТУ Олена Лукаш стала міністром юстиції

Olena Lukash 50%

button ElectionsMeter.com

 

Журналісти телеканалу ТВі з’ясовували, які факти з власної біографії і чому приховує від громадськості виконувач обов’язків міністра юстиції Олена Лукаш


Олена Леонідівна Лукаш – це нині не просто виконувач обов’язків міністра юстиції, а й єдина жінка в оточенні президента, яку цілком можна віднести до "партії яструбів" у нинішній політичній кризі. Саме з особливими заслугами Лукаш перед Партією регіонів та президентом Януковичем пов’язують її карколомний кар’єрний злет: вона була і народним депутатом, і заступником голови Адміністрації президента, і міністром. Хоча у зовні блискучій кар’єрі та бездоганній біографії Олени Леонідівни є деякі факти, які вона воліє приховувати від громадськості.

Сьогодні вона, єдина жінка у команді "яструбів" Віктора Януковича, не тільки бере участь у переговорах із опозицією, а й ретранслює суспільству їхні результати – звісно, у вигідному для влади ракурсі. Так, нібито Янукович головує на переговорах, а не змушений домовлятися під примусом вуличного протесту.

Ще раніше Лукаш втрапила у міжнародний скандал – іноземні посли на зустрічі в МЗС відверто обурювалися, що їм і виступити не дали, і на прийом до міністра юстиції не пускають.

Життя Олени Лукаш можна назвати казкою про Попелюшку. І хоча її рух кар’єрними сходами розпочався з поразки, однак злетів і перемог було значно більше. Уперше про неї заговорили 2004 року. У дні Помаранчевої революції 28-річна Олена Лукаш представляла у Верховному суді інтереси провладного кандидата в президенти Віктора Януковича. Тоді Янукович не переміг, однак Лукаш не просто втримала позиці. , а й стала юридичним опертям Партії регіонів.

...

 

 

12.02.2014

Докладніше: www.pohlyad.com

2014-02-12


amalia -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Ukraine > Politici > Olena Lukash
 
load menu