Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Juraj Blanár

Juraj Blanár pomohol aj Lenke Bitarovcovej

Juraj Blanár 33%

button ElectionsMeter.com

 

Župan minulý týždeň ocenil aj druhú rodinu z projektu s MY Žilinskými novinami, Juraj Blanár pomôže jednej rodine. Tristo eur dostala rodina Lenky Bitarovcovej zo Žiliny. Projekt bude pokračovať aj tento rok.

 

V minuloročnom projekte MY Žilinských novín a predsedu Žilinského samosprávneho kraja, Juraj Blanár pomôže jednej rodine, dostala najviac hlasov Renáta Mikulová z Rajeckej Lesnej. Len o niekoľko menej čitateľov však podporilo aj príbeh druhej v poradí, rodiny Lenky Bitarovcovej zo Žiliny. Preto sa  Blanár rozhodol, že pomôže aj jej a podporí ju sumou 300 eur.

 

Symbolický šek Lenke Bitarovcovej a jej dvojročnému synčekovi Peťkovi odovzdal minulý týždeň v redakcii MY Žilinských novín. Ocenil pri tom, že sa projekt stretávas pozitívnou odozvou verejnosti a čitateľov a záujem z roka na rok rastie. „Hlasovanie bolo veľmi vyrovnané. Medzi pani Mikulovou a príbehom druhej Lenky Bitarovcovej, bol rozdiel len 70 hlasov. Preto som  povedal, že odmením aj pani Bitarovcovú za to, že sa nebála zverejniť svoj príbeh, ktorý navyše zaujal čitateľov. Som rád, že jej môžem odovzdať šek na 300 eur a pevne verím, že poslúžia dobrej veci,“ povedal Juraj Blanár.

 


...
 
 

jarmilka -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Slovakia > Politici > Juraj Blanár
 
load menu