Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Isamaa ja Res Publica Liit

IRL: loodetavasti liituvad Savisaare umbusaldusega ka keskerakondlased

Isamaa ja Res Publica Liit 40%

 

Foto: Andres Putting

 

Tallinna linnavolikogu Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon kavatseb homsel linnavolikogu istungil Tallinna linnapea Edgar Savisaart umbusaldada.

 

Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluva (IRL) Tallinna linnavolikogu fraktsioon esimehe Indrek Raudne kinnitas Delfile, et linnavolikogu opositsioonist on kõik liikmed andnud oma nõusoleku umbusaldusele alla kirjutada.

 

Fraktsiooni nõunik Kaido Kukk ütles Delfile, et opositsioon annab homsel volikogu istungil umbusaldusavalduse Keskerakonna fraktsioonile edasi ning loodab ka sealt allkirju saada.

 

“Homseks on opositsiooniallkirjad all ja ootame ka koalitsioonist allkirju,” ütles Kukk ning lisas, et koalitsioonist on vihjatud, et kui ei oleks valimisi ukse ees, siis oleks ka linnapea enda erakonnast umbusaldushääli tulemas.

 

“Me siiski loodame, et saame sealt ka need puuduvad viis häält kätte,” oli Kukk optimistlik. 

 

„Tallinna juhtimissüsteem on mäda ja korrumpeeriunud,“ on Raudne varem Delfile öelnud. „See teeb IRLile sügavalt muret ja nende sündmuste valguses me kavatseme esitada linnapeale umbusaldusavalduse.“

 

Raudne hindas, et kuna nüüd on Tallinnas Keskerakonnaga opositsioonis kõik erakonnad, siis saab umbusaldusavaldus olema tõsine. Ta avaldas lootust, et õnnestub koputada ka mõne Keskerakonna fraktsiooni liikme südametunnistusele, kellele peaks juba aitama nendest skandaalidest.

 

„Loodan, et kõik sündmused on viinud selleni, et erakond on laiem kui ühe isiku autoritaarne võim,“ lausus Raudne.

 

Sellisel viisil, kus linna juhtiv Keskerakond on sisuliselt pankrotis ja linna juhtimist saadavad pidevad korruptsiooniskandaalid, erakonna juht käib Venemaal küsimas hämaral viisil rahastamist ja näha on ka seda, kuidas linna raha kuritarvitatakse, ei saa Raudse sotilde;nul linna juhtimist jätkata.

 

 

26. jaanuar 2011

Allikas: www.delfi.ee

29.01.2011


Kira -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non รจ responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Estonia > Parti > Isamaa ja Res Publica Liit
 
load menu