Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Ihor Tenyukh

ЗМІ: Тенюх вважає, що до війни не дійде

Ihor Tenyukh 33%

button ElectionsMeter.com

 

В.о. міністра оборони України Ігор Тенюх у розмові з впливовим німецьким часописом Der Spiegel сказав, що, на його думку, до війни з Росією не дійде.

 

В. о. міністра оборони України Ігор Тенюх вважає воєнну ескалацію у конфлікті з Росією щодо Криму малоймовірною. "Я думаю, що до війни не дійде", - сказав він в інтерв'ю німецькому авторитетному тижневику Der Spiegel.

 

На репліку про те, що багато людей у Криму симпатизують Росії, він відповів: "Але там є більше противників приєднання до Росії". Тенюх також високо оцінив дисципліну українських солдатів у Криму, зауважує інформаційне агентство dpa. "Незважаючи на блокаду з боку російських загонів спецпризначення, вони до ночі п'ятниці ще не дали себе спровокувати бодай на один постріл", - сказав виконувач обов'язків міністра оборони України.

 

За його словами, хоча Росія і значно переважає у військовій площині, утім українці, серед яких багато молодих людей, готові захищати територіальну цілісність своєї держави. "Я також готовий померти за свою країну", - сказав в.о. українського міністра оборони. На запитання стосовно можливості вступу до НАТО, Тенюх сказав, що країна має "належати до європейської системи безпеки".

 

 

Автор: Наталя Неділько

.

Дата: 16.03.2014

Джерело: www.dw.de

2014-03-17


amalia -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Ukraine > Politici > Ihor Tenyukh
 
load menu