Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Ene Ergma

Ene Ergma: Olgem optimistid ja naeratagem võõrastelegi

Ene Ergma 67%

Ene Ergma (foto: PP)Üks aasta on jälle möödas koos oma rõõmude ja muredega. Loodame, et uus aasta tuleb parem kui eelmine. Et rõõmu oleks rohkem – meil, meie sõpradel ja riigil. Tänavu saab Eesti 95aastaseks. Taasiseseisvunud Eesti riigi eluiga on juba peaaegu sama pikk, kui oli meie esimene iseseisvumisaeg, kuid see ei tähenda, et võiksime lasta piltlikult öeldes jala sirgu, tundmata muret riigi käekäigu pärast.

 

Maailm meie ümber on suhteliselt turvaline, aeg on Eesti vastu olnud helde ja me ise oleme teinud, mida oleme suutnud, et see nii võiks olla. Me ei tohi unustada, et Eesti ri. k ei saa iialgi valmis, sest maailm muutub väga kiiresti ja peame nendele muutustele reageerima.

 

Loe lisaks: parnupostimees.ee (03.01.2013)


bibi -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Estonia > Politici > Ene Ergma
 
load menu