Politici e elezioni, Voto libero e di partecipare attivamente alla democrazia, Voto per il cambiamento, On line referendum
Dagmara Bollová

Dagmar Bollová: Hlas v druhom kole neodovzdám!

Dagmara Bollová 55%

button ElectionsMeter.com

Prezidentská kandidátka Dagmara Bollová nebude svojim voličov odporúčať, koho by mali voliť v druhom kole prezidentských volieb.

 

Dagmara Bollová"Poviem im, že to je ich záležitosť, ale zároveň uvediem, že ja sama určite neodovzdám hlas nikomu," povedala pre TASR.

Ako ďalej uviedla, keby tak chcela urobiť, nekandidovala by v prezidentských voľbách. "Nevidím ani v jednom z tých, ktorí postúpili do druhého kola, záruku, že sa naša republika dostane z problémov, ktoré nás čakajú," konštatovala na margo víťazov prvého kola.

Bollová je vďačná tým občanom, ktorí jej dali vo voľbách svoj hlas, no zároveň si myslí, že veľa sympatizantov má aj medzi ľuďmi, ktorí voliť neboli. "Musím to zobrať tak, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa," uviedla.

Z účasti vo voľbách bola podľa jej slov sklamaná. "Myslím, že bola taká, ako sa očakávala. Ja osobne som si myslela, že voliť pôjde viacej voličov, lebo považujem post prezidenta republiky za dôležitý pre všetkých," konštatovala. Podľa B. llovej tak ešte nedozrel čas, aby občania SR využili toto svoje jediné právo prejaviť svoju vôľu verejne.

 

Zdroj: čas.sk (22.3.2009)


alexasa -
Bandiera cheno spam

ElectionsMeter non è responsabile per il contenuto del testo. Semper Si prega di fare riferimento all'autore. Ogni testo pubblicato sul ElectionsMeter dovrebbe includere nome originale dell'autore e il riferimento alla fonte originale. Gli utenti sono obbligati a seguire avviso di violazione del diritto d'autore. Si prega di leggere attentamente la politica del sito.

Torna al sondaggio: > Slovakia > Politici > Dagmara Bollová
 
load menu